Megoldott

Problémás autók a Tárogatón

FRISSÍTÉS 2024.02.20

Bejelentő megjegyzése:
"Az Opeugeot megszökött, de a Mazdi még kitart. "

-------------

A Mazdának csak simán lejárt a műszakija, pedig nagyon szép állapotban van.
A Peugeot viszont egy Opel Astrának a rendszámtábláját viseli JSZP alapján. Kérem intézkedjenek.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tárogató út 41

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    elment a Mazda is
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A szürke színű Mazda típusú gépjárművet felvettük az elszállítási listára mert nem rendelkezik érvényes műszaki engedéllyel. A tulajdonos felszólítása és a türelmi idő lejá...
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Mazdának csak simán lejárt a műszakija, pedig nagyon szép állapotban van. A Peugeot viszont egy Opel Astrának a rendszámtábláját viseli JSZP alapján. Kérem intézkedjenek."-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.20 Bejelentő megjegyzése: "Az Opeugeot megszökött, de a Mazdi még kitart. " ------------- A Mazdának csak simán lejárt a ...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Opeugeot megszökött, de a Mazdi még kitart.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Roncstelep

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Felhévízi utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszám nélküli jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Csalogány utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére