Megoldott

Rendszám nélküli Lancia

Ez a valaha jobb időket megélt Lancia rendszám nélkül parkol a Tárogató úton. Kérem szállíttassák el. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tárogató út 9

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    nincs már ott
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A jelzett gépjárművet már február 12-én felvettük az elszállításii listára. A kötelező türelmi idő után elszállítjuk a tulajdonos költségére.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Roncstelep

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Felhévízi utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszám nélküli jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Csalogány utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére