Megoldott

Obszcén graffitik a nagyréti játszótéren

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.02.20

II. kerület válasza:
"A Nagyrét még mindig állami tulajdonban van, amelynek kezelője a Pilisi Parkerdő Zrt."

-------------

A Hűvösvölgyi Nagyrét játszóterén a zöld csiga csúszda kívül és belül is obszcén feliratokkal, rajzokkal van tele. Amelyik gyerek már tud olvasni annak bővülhet a szókincse... Kérem távolítsák el. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tűzrakóhely padokkal

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A problémát elhárítottuk. Köszönjük jelzését.

    [cid:image002.png@01DA6886.AE584DE0]Üdvözlettel:

    Mészáros Péter

    Pilisi Parkerdő Zrt.

    honlap: www.parkerdo.hu

    2025 Visegrád, Máty
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Hűvösvölgyi Nagyrét játszóterén a zöld csiga csúszda kívül és belül is obszcén feliratokkal, rajzokkal van tele. Amelyik gyerek már tud olvasni annak bővülhet a szókincse... Kérem távolítsák el. Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.20 II. kerület válasza: "A Nagyrét még mindig állami tulajdonban van, amelynek keze...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Pilisi Parkerdő"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A Nagyrét még mindig állami tulajdonban van, amelynek kezelője a Pilisi Parkerdő Zrt.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Budapest, Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiégett fiatal fasor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tölgyfa utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagy ág lóg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Torockó utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére