Válaszra vár

Felni és gumigyilkos kátyú

A Kerékgyártó utca (Rákospatak u. - Lőcsei utca páros oldal) toldozott-foltozott útfelületén sorra bukkan elő újabb és újabb kátyúk. Itt élünk, megszoktuk. Mint ahogy azt is, hogy a Fűrész utcától a Lőcsei utcáig kisebb esőzéskor is tengelyéig gázolunk a vízben.
Viszont megelégeltem, hogy már hónapok óta két felni és gumigyilkos kártyú éktelenkedik az utca közepén.
Bejelentésem tárgya most leginkább ez, hogy szakszerűen és hosszú távra legyen megoldva a probléma.
Kérem a tisztelt illetékeseket intézkedjenek.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerékgyártó u. 52

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk a Bartl János utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bartl János utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély kátyú - Szuglói körvasút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Babus Csaba
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Báthory István park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére