Megoldott

Nem működő leszállás visszajelző lámpa

Az NCA-483-as rendszámú buszon, a 151-es járaton utaztam tegnap este(2024.02.17-én), és a 2. ajtónál nem működött a leszállásjelzést visszaigazoló lámpa.
Direkt, három külön nyomógombot is kipróbáltam, egyiknél sem jelzett visza a lámpa, úgyhogy remélem nem az lesz megint a BKK/BKV válasza hogy náluk működött a garázsban, mert ez nem igaz (sajnos a jópárszor ezt válaszolták, ezért a keserédeskedés).
A sofőrnél jelez, a megállóban megáll ugyan, de zavaró, mert nem lehet biztosra tudni hogy sikerült-e jelezni.

A képet nem a jelzett buszon készítettem (internetről szedtem le), ugyanis azt hogy nem világít a leszállásjelző lámpa, nem tudom hogy egy fotóval hogyan tudnám dokumentálni.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Ady Endre út (Báthory utca)

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0006626/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00138850

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. Az ArrivaBus Kft. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatta Társaságunk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Kecskeméti István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifakult megálló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Csengettyű utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Epreserdő utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére