Válaszra vár

Vasúti átkelő túlzott ideig lezárása

A Május 1 tér és a Ferihegyi repülőtérre vezető út közötti sorompó szinte kivétel nélkül indokolatlanul sokáig van lezárva forgalmi annomáliákat okozva.
Jelenleg 15 perce állunk a kereszteződésben.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Szemeretelep

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatosan tájékoztatjuk, hogy a jelzett sorompó egy automata fénysorompó, amelyet a vonat első tengelye hoz működésbe, amikor a síns
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Molnár Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fényterelők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Margó Tivadar utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldőlő gyalogos lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Darányi Ignác utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére