Megoldott

Elhagyott teherautó

Rendszám nélküli teherautót hagytak az Akácfa utca 64. szám magasságában az erdő szélén. A teherautóból intenzíven folyik az olaj, mellette veszélyes hulladék. Nem nehéz kitalálni, hogy a lomisok hátrahagyták a szétment roncsot, a hulladékot pedig kihajították. Gondolom a csepeli közterület-felügyelet ez alól is kibújik majd...

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Akácfa u. 64

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csepel Közterület-felügyelet Csepel Közterület-felügyelet hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük bejelentését!
    Tájékoztatjuk, hogy kollégáink 2024.02.20-án a helyszínt ellenőrizték, az ellenőrzés időpontjában a bejelentett gépjármű nem volt fellelhető.

    Üdvözlettel:
    Budapest XXI. Kerüle...
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet

  • Nem Nemis bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazdátlan autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Makád utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazdátlan autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Makád utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére