Megoldott

Hangos téri játszótér, megrongáldott mászóka

Anonim Járókelő

A Hangos téri játszótéri mászóka javítását, mivel a jelenlegi állapotában balesetveszélyes.
Az alsó két fok ki van törve.

Részletek a csatolt képen.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rákosszentmihály

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A létrafokok legyártatása folyamatban. Előreláthatóan a jövőhét elejére elkészül.
  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést. Továbbítottuk javításra a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek. KKVI
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás csapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hermina út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kikopott fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Szalmarózsa utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére