Megoldásra vár

Be nem látható kereszteződés

Anonim Járókelő

A képen látható sövény teljesen betakarja a Szénás utcából érkező autós számára a jobb kezes (IDA) utcát, ami miatt életveszélyes a kereszteződés.

A Szénás utcából érkező jűrműveknek csak az utolsó pillanatban van lehetőségük észlelni az IDA utcából érkező, (általában kis ívben kanyarodó) jármúveket.

Különösen veszélyes, mivel iskola és óvoda is van a közvetlen egy saroknyira, ami miatt nagy a gyermekes, biciklis forgalom is.

Kérjük a megfelelő belátás biztosítását a sövény eltávolításával.

A sövény a jelenlegi méreteivel a telekommunikációs és erősáramú vezetékek épségét is veszélyezteti.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szénás u. 35

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Be nem látható jobb kezes kereszteződés (Budapest, XVI Szénás utca)"-ról "Be nem látható kereszteződés"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A XVI. kerületi Önkormányzat Igazgatási és Ügyfélszolgálati Irodája megindítja a hatósági eljárást. Addig is szíves türelmét kérjük.
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás csapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hermina út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kikopott fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Szalmarózsa utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére