Megoldott

Kivágott fa

Ősszel egy fa kivágásra került a tűzoltóság által, mivel nyomott egy villanyoszlopot, viszont a maradványok nem kerültek azóta sem elszállításra, sajnos felakad benne sok szemét, illetve többen tettek már rá további zöldhulladékot

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Amfiteátrum u. 25

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a fahulladék elszállítása megtörtént.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Sz Zsuzsi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fűnyírás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Monostori út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére