Megoldott

Hegedűs Gyula utcán nem működik a közvilágítás

Legalább 1 hete nem működik a közvilágítás a kb. 14-20 házak közötti szakaszon.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula u. 16

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés nevét "A Hegedűs Gyula utca egy szakaszán nem működik a közvilágítás"-ról "Hegedűs Gyula utcán nem működik a közvilágítás"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok!
    Köszönjük a jelzést, egy utcán belül (közeli lokáción) valóban nem szoktuk kiküldeni az ugyanarra vonatkozó, ugyanazon illetékest megszólító bejelentéseket.
    Legközelebb kérlek vegyétek ezt...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    @Kiss László Más szakaszokra szólnak a bejelentések, kérlek figyelj jobban! Minden este máshol van sötét.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    NEM TÖRÖLHETŐ, mert más szakaszt jelölt meg a bejelentő! A Katona sarkán valóban megjavították, és az utca elején is, de pl. a Hegedűs 18-nál most sem világít egy lámpa!
  • Kiss László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismétlődő bejelentés. Légyszi töröljétek!
    A szabályzat szerint 3 hónapnál fiatalabb bejelentést ugyanabban az ügyben törlésre kerül!
    Eredeti bejelentés itt található:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/137148/kozvilagitas-hianya
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    105ös buszmegálló sötétségben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Vágány utca / Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    8
    Megoldásra vár
    8

    Sötét villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Márton
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Süllő utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére