Válaszra vár

Nem pótolt fakerítés

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.02.13

VII. kerület válasza:
"Hivatkozással a fentemlített azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy a jelzett észrevételt illetékesség hiányában továbbítottuk a BKM FŐKERT DIVÍZIÓ, mint fenntartó részére."

---------

A 1071 Budapest, Dózsa György út 68-70. előtti egyik facsemete körül egy fából készített kerítés volt. A kerítést réges-rég kilopták és mivel a város gondozatlan, így nem is pótolták, ezért a parkoló autók már gyakorlatilag ki is döntötték a fát.

Pótolni kell a kerítést, de nem csak itt, hanem a Dózsa György út egész, Városligettel szembeni szakaszán és a kidöntött fát vagy cserélni kell vagy megpróbálni helyrebillenteni.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dózsa György út 68

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Változás 2 hét után sincs, sőt, romlott a helyzet. Mostanra a parkoló autók már a fa kérgét is lehámozták! Gratulálok a fenntartóknak.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A 1071 Budapest, Dózsa György út 68-70. előtti egyik facsemete körül egy fából készített kerítés volt. A kerítést réges-rég kilopták és mivel a város gondozatlan, így nem is pótolták, ezért a parkoló autók már gyakorlatilag ki is döntötték a fát. Pótolni kell a kerítést, de nem csak itt, hanem a Dózsa György ...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00138505

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással a fentemlített azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy a jelzett és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Kidöntött fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére