Megoldott

Kiégett lámpák a Gubacsi úton végig

Rengeteg lámpa kiégett a Gubacsi úton végig, kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gubacsi út 20

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társa...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nincs közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpák a Borároson

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budapest, Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére