Válaszra vár

Graffiti

Kérem takarítsák le! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gubacsi út / Határ út

Hozzászólások

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Összefirkált megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Ananász utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére