Megoldott

Nincs közvilágítás a Hegedűs Gyula utca elején

Nem működik a közvilágítás a Hegedűs Gyula utcán a Szent István körúttól a minimum a Katona József utcáig már kb másfél hete.
Néha visszajött pár órára, vagy valamelyik estére de nem működik még folyamatosan.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula u. 7

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Cserjés András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma, 2024.2.24. este éppen van itt világítás.
  • Kiss László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismétlődő bejelentés. Légyszi töröljétek!
    A szabályzat szerint 3 hónapnál fiatalabb bejelentést ugyanabban az ügyben törlésre kerül!
    Eredeti bejelentés itt található:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/137148/kozvilagitas-hianya
  • Szűcs-Zágoni Bella hozzászólt a bejelentéshez.

    Van már róla bejelentés, már vissza is ment a BDK-nak még egy körre, mert szerintük megcsinálták, de amúgy nem: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/136940/nem-mennek-a-lampak
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés nevét "Nincs közvilágítás a Hegedűs Gulya utca elején"-ról "Nincs közvilágítás a Hegedűs Gyula utca elején"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Írjátok át légyszi.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szegény Hegedűs Gyula meg forog a sírjában...
  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    105ös buszmegálló sötétségben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Vágány utca / Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    8
    Megoldásra vár
    8

    Sötét villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Márton
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Süllő utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére