Válaszra vár

Sérült kerítések és oszlopok a fa körül

Tisztelt Illetékes!

A Csanády utca 17 számnál a fa körül sérült kerítéselemek és behajtásgátló oszlopok hevernek. Kérem, állítsák helyre ezeket a fa védelme érdekében. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Csanády u. 17

Hozzászólások

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére