Megoldásra vár

Közterület használata

Több mint 5 éve áll közterületen rendszámmal a jármű.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Nápoly u. 86

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésére válaszul tájékoztatom, hogy Rákosmente Önkormányzatának közterület-felügyelete helyszíni ellenőrzést tartott a bejelentésben szereplő helyszínen. A tárgyi gépjármű e...
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Vida Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közterületen tárolt jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bélatelepi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére