Megoldott

Útburkolati jel hiánya

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS:2024.02.13.

A Budapest Közút válasza:
"A bejelentésben jelzett helyen (az Árpád fejedelem útján) lévő kerékpáros közlekedés fejlesztési beruházás, a Budapesti Közlekedési Központ illetékességébe tartozik.
Kérjük szíveskedjenek a bejelentést a BKK hatáskörébe áttenni."

-----

A III. kerületben az Árpád fejedelem útja és a Tímár utca kereszteződésében a felújított úton hiányzik a balra kanyarodó sávból a kanyarodást jelző útburkolati jel. Sokan a kanyarodó sávon is egyenesen haladnak tovább, noha már csak egysávos az út többi része.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Slachta Margit rkp. 972

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ügy megoldódott. Felfestették a hiányzó útburkolati jeleket. Köszönjük.
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "A III. kerületben az Árpád fejedelem útja és a Tímár utca kereszteződésében a felújított úton hiányzik a balra kanyarodó sávból a kanyarodást jelző útburkolati jel. Sokan a kanyarodó sávon is egyenesen haladnak tovább, noha már csak egysávos az út többi része."-ról "FRISSÍTÉS:2024.02.13. A Budapest Köz...

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A bejelentésben jelzett helyen (az Árpád fejedelem útján) lévő kerékpáros közlekedés fejlesztési beruházás, a Budapesti Közlekedési Központ illetékességébe tartozik.
    Kérj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére