Megoldott

Utcai lámpák nem világítanak.

Az Üllői úton a 197-es számnál több mint egy hónapja nem világítanak a lámpák, illetve a mellette lévő felüljárónál is több lámpa nem világít.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Üllői út 197

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    <3
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen összetetteb hiba volt, de kijavításra került.
    Elképzelhető, hogy ismét jelentkezik a probléma, ezért újra jelezze és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Villogó közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Haller utca / Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére