Megoldott

Facsemetét tartó oszlopok kidőltek

A Csap utca Hegyalja úti sarkánál másfél éve ültetett fácska mind a 3 tartóoszlopa kidőlt, nem azok tartják a facsemetét, hanem fordítva, így ezek miatt fog kitörni a kis fa. Nagyobb figyelem kellene és alaposabb, lelkiismeretesebb munkavégzés!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Csap u. 7

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Jogos Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént a fácska újbólikikötése, probléma megoldva!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Jogos Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Félsiker: az oszlopokat rendesen beverték a földbe, azok stabilak, ugyanakkor a fácskát rögzítő köteleket eltávolították, így az oszlopoknak nincs funkciója, mert nem rögzítik a fácskát legfeljebb véd...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Jogos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sérült deszka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Saly Noémi
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    F2XR+58 (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Munkácsi Máté
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Naphegy utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Túl alacsony fa ágok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Markovits Iván utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére