Megoldásra vár

Kopott, rozsdás padok

FRISSÍTÉS: 2024. február 09.
Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

"Köszönjük bejelentését, de az említett váró nem a JCDecaux Hungary tulajdonában, illetve gondozásában áll."

-----

Tisztelt Illetékes!

A turisztikailag és helyi szinten is forgalmas Kálvin téri villamosmegállóban a padok talapzata rozsdás, a felületük pedig graffitis és erősen lekopott.
Kérem lehetőségük szerint felfrissíteni a padozatot.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kálvin tér M

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Wow, micsoda időzítés
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0005225/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00138214

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatta Társaságunkat, hog...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A turisztikailag és helyi szinten is forgalmas Kálvin téri villamosmegállóban a padok talapzata rozsdás, a felületük pedig graffitis és erősen lekopott. Kérem lehetőségük szerint felfrissíteni a padozatot. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024. február 09. Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcs...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "JCDecaux"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük bejelentését, de az említett váró nem a JCDecaux Hungary tulajdonában, illetve gondozásában áll.

    Tisztelettel:
    Pálmai Viktor
    Raktári adatkezelő| Warehouse data manager
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő BKK Futár kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Boráros tér, aluljáró (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő Futár kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem mukodo informacios tabla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varró András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Boráros tér, aluljáró (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére