Megoldatlan

Rossz sínek miatt remegnek a házak a 4-6 villamosvonalon

Anonim Járókelő

Az elmúlt év során egyre fokozódó mértékben jelentkezik a probléma a Széna tér - Mechwart liget megálló közötti szakaszon. A teljes ház beleremeg, ahogy a körúton eldübörögnek a villamosok: a szekrényekben összekoccannak a poharak, a konvektor és a bojler alkatrészei berezegnek. A probléma kezd olyan méreteket ölteni, ami már az éjszakai pihenésünket is veszélyezteti. Félő emellett, hogy a házak szerkezetében is károsodást okoz a folyamatos rezgés.

A villamossínek szemmel láthatóan rossz állapotban vannak: a beton széttöredezett, a sínek körül hatalmas lyukak tátonganak. A BKK-nak hetekkel ezelőtt jeleztem a problémát, de nem méltattak válaszra.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Szabó Pál hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel az egész társasházat érinti a probléma, vesse fel a társasházi közgyűlésen, hogy beszéljen a közös képviselő egy ügyvéddel, lehet-e pert indítani a BKK-val szemben. Egyrészt van a szomszédjog, a...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1382)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentést továbbítottuk az illeték
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma kaptam egy "választ" a BKK-tól, ami persze nem old meg semmit:

    "Társaságunkhoz 2013. október 21-én érkezett elektronikus levelét továbbítottuk az illetékes Szolgáltató, a BKV Zrt. részére vizsgál
    ...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett izzók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benjamin Lopez2
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Covid járat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére