Megoldott

Felújított utca repedései

A Cukornad utca Rozsalevel utcatol kezdodo szakaszat (cukornad utca 62-ig) 2020-ban ujitottak fel. Az elmult harom ev alatt szamos repedes jelent meg rajta, amit szerintem celszeru lenne meg most javitani, mig nem fagy fel jobban es keletkeznek katyuk.
Erdekes modon 1-2 hete ment egy katyuzos/javitos auto, de ezeket a repedeseket nem ontottek be katrannyal...

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Cukornád u. 74

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Ákos!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonság...
  • Meszaros Akos hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült. Köszönöm a közreműködést
  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A kivitelező rövid időn belül elvégzi az útszakasz garanciális javítását.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "2020-ban felujitott cukornád utca repedesei"-ról "Felújított utca repedései"-ra.

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Meszaros Akos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    0
    Kiegészítésre vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Kőszirt utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Ismét egy kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Budapesti út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kegyetlen

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hunyadvár utca / Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére