Megoldott

Nincs közvilágítás

Mester u. 33-35. előtt nincs közvilágítás, nem működnek a lámpák.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Mester u. 33

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társa...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Mester u. 33-35. előtt nincs közvilágítás"-ról "Nincs közvilágítás"-ra.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Villogó közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Haller utca / Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére