Megoldásra vár

Durván megdőlt tábla

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.02.09.

Budapest Közút válasza:
"Az autóbusz megállóhelyet jelző táblákat a BKK Zrt. üzemelteti, ezért kérjük, hogy a hibacímet nekik küldjék meg."

---

Jelzett helyszínen lévő tábla a kidőlés szélén áll.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a tábla állapotát!

Pontos helyszín:
47.49748612810122, 19.0547735992082

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Deák Ferenc tér

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0005434/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00138182

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy intézkedtünk a hiba javításáról, an...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő tábla a kidőlés szélén áll. Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a tábla állapotát! Pontos helyszín: 47.49748612810122, 19.0547735992082"-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.09. Budapest Közút válasza: "Az autóbusz megállóhelyet jelző táblákat a BKK Zrt. üzemelteti, ezért kérjük, hogy a hibacímet nekik kü...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Az autóbusz megállóhelyet jelző táblákat a BKK Zrt. üzemelteti, ezért kérjük, hogy a hibacímet nekik küldjék meg.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált, széteső tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére