Megoldott

Kopott fedlap

Anonim Járókelő

VII. Dózsa György út VII.a kaputól a VI. kapu irányában egy nagyon kopott Telekomos fedlap van , kérjük kicsrélni.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Dózsa György út 1

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése alapján.
    Köszönjük az együttműködést!
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Sérült fedlap kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bátorkeszi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött szélű aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére