Válaszra vár

Elhanyagolt bokor

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.03.08.

BKK válasza:
"Köszönjük megkeresését. Az illetékesként szóba jöhető BKV Zrt.-t a bejelentés kapcsán nyilatkoztattuk, állásfoglalásuk szerint a zöldfelület üzemeltetése nem Társaságuk illetékességébe tartozik."

---

Elhanyagoltak a bokrokat.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út / Vörösvári út

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Elhanyagoltak a bokrokat."-ról "FRISSÍTÉS 2024.03.08. BKK válasza: "Köszönjük megkeresését. Az illetékesként szóba jöhető BKV Zrt.-t a bejelentés kapcsán nyilatkoztattuk, állásfoglalásuk szerint a zöldfelület üzemeltetése nem Társaságuk illetékességébe tartozik." --- Elhanyagoltak a bokrokat."-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0005000/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00138134

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. Az illetékesként szóba jöhető BKV Zrt.-t a bejelentés kapcsán nyilatkoztattu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Padok jók lennének

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leszakadt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt elkorhadt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére