Megoldott

Buszmegálló

Buszmegálló közepén elhalt fatörzs amitöl a busz nem tud a padkára párhuzamosan beállni a megállóba (balesetveszélyes)

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Pestújhelyi út 70

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kivágták a fatörzset így megoldódott a bejelentés. Köszönjük!
  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193
    [cid:image004.jpg@01DA6019.E
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés nevét "Buszmegállo"-ról "Buszmegálló"-ra.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferde fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Klebelsberg Kunó utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Veszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sipos Ádám
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Rákospalota, MÁV-telep (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére