Válaszra vár

Illegális szemét lerakása

Anonim Járókelő

Illegális lomot helyeztek ki a Bozsik stadionnál a sínek mellett. A régi taxi állomásnál. Szemben az Ormos Intézettel.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Ady Endre út 196

Hozzászólások

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szeméthalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Vak Bottyán utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét az út mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Vak Bottyán utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére