Válaszra vár

Homokzsákok közterületen hagyva

A decemberben levonult arvízi védekezéshez használt homokzsákokat a parti sétányon hagyták ismeretlenek. Leszűkítik a sétányt, akadályozzák a közlekedést és szennyezik a partot. Kérjük, hogy intézkedjenek a zsákok azonnali elszállítására és a sétány megtisztítására! Köszönjük! Amennyiben nem történik változás, a lakosság részéről hatósági bejelentésre lesz szükség. Illetékes: OBKF / önkormányzat

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kossuth Lajos üdülőpart 81

Hozzászólások

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt reklámtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Álmos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Elhullott állatok a III. kerben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Zsófia utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Tavasz utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére