Megoldásra vár

Rossz helyen az esőbeálló

Sajnos kicsit hátulra került az esőbeálló, kérem helyezzék áa a megállóhoz! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest-városkapu M

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést.
    Megvizsgáljuk és mérlegelni fogjuk, hogy a helyszíni adottságok, engedélyek és egyéb feltételek alapján látunk-e lehetőséget utasváró áthelyezésére.

    Tisz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Halász utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Batthyány tér H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére