Válaszra vár

Szemét és törmelék végig a zöld sávon

Anonim Járókelő

Szemét és törmelék végig a zöld sávon

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Széky Endre utca 11

Hozzászólások

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Csőszkunyhó utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetesnek használt felüljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gyömrői út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a felüljáró lépcsője mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagykőrösi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére