Megoldott

Nem világít egynéhány lámpa a Margit hídon

Nehany lampa nem vilagit a hidon.
Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Margitsziget / Margit híd

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    105ös buszmegálló sötétségben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Vágány utca / Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    8
    Megoldásra vár
    8

    Sötét villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Márton
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Süllő utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére