Megerősítésre vár

Kutyafuttató oldala kidőlve

Anonim Járókelő

Tisztelt önkormànyzat!

Kérjük a fotókon látható kőzművek által kiszedett kutyafuttató kerítést a megfelelő illetékes szervekkel megcsináltatni szíveskedjenek. Azért írom a levelet, mert elképzelhető, hogy nem tudnak a dologról még, a kutyások pedig nem tudnak hova menni így. Nagyon szépen köszőnöm intézkedésüket!

Tisztelettel: Tibor

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Jókai Mór u. 18

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést tudunk róla! A Vízművek felvette velünk a kapcsolatot. Hamarosan a helyreállítási munkákat is elvégzik. Kkvi
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkosítás, fásítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Szalmarózsa utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kereszteződés nem belátható

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ajak utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére