Megoldott

Fedlaphiba

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő fedlap elképesztő módon be van süllyedve, jelenleg kárt okoz minden erre közlekedő jármű futóművében, és balesetveszélyes.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a fedlapot!

Pontos helyszín:
47.562032900605494, 19.116998513709117

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Illyés Gyula u. 5

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kicserélték és szintbe
    helyezték a megadott helyszínen található fedlapot.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    A csatorna fedél mellett beszakadt úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Jáhn Ferenc utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fedlap környékének állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hunyadi János út (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére