Megoldásra vár

Tönkretett fa

A Rákosi út - Rózsa utca kereszteződésben sajnos az egyik fa elég furcsán eltört. Kérem az illetékeseket a fa pótlására.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rózsa utca

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést,tudunk róla. Egyelőre a facsonk eltávolításáról intézkedik az önkormányzat. Főkertész
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkosítás, fásítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Szalmarózsa utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kereszteződés nem belátható

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ajak utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére