Megoldott

Hetek óta az utcán álló jármű

Anonim Járókelő

Hetek óta gazdátlanul áll az utcákban egy személyautó.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Bánya part 59

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésére válaszul tájékoztatom, hogy Rákosmente Önkormányzatának közterület-felügyelete helyszíni ellenőrzést tartott a bejelentésben szereplő helyszínen. A tárgyi gépjármű e
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közterületen tárolt jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bélatelepi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére