Megoldott

Pislákoló függőlámpa a Kertész utcában

A Kertész utca 17/Kertész utca 20 közéki függesztett közvilágítás hol működik, hol nem.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Kertész u. 20

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Kovács Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oszlopajtó leesve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kaszásdűlő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világítanak a lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Richter Gedeon utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világít a lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Richter Gedeon utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére