Megoldott

Szemét

Napról-napra növekvő, gazdátlan szemétkupac.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Esze Tamás u. 51

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Panka hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentés után másnapra el is tüntették a szemetet, amelyről videót is készítettek és közzétették fb-on.
  • Gonda Orsolya hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma már nem volt ott a szemét. Köszönöm!
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Zöld Panka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rákóczi U 19 szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Rákóczi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elrejtett szemétlerakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Könyvkötő utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére