Megoldott

Füvesítés kérése

A Szent korona lakótelepen a Szalmarózsa tér 4. előtt nemrég gázvezeték javítás történt. Előtte itt egy szép füves, százszorszépes terület volt. Mivel egy játszótér mellett van így még indokoltabb, hogy ne keréknyomos sár, föld legyen itt. Kérem az illetékeseket amint az időjárás engedni fogja vessék újra be a területet.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szent Korona u. 14

Hozzászólások

  • Stankovics Andor hozzászólt a bejelentéshez.

    Zöldül
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Stankovics Andor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész, már csak nőnie kellene.
  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük az észrevételt. Továbbítjuk a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek, tavaszi füvesítésre.
    KKVI
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkosítás, fásítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Szalmarózsa utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kereszteződés nem belátható

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ajak utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére