Megoldásra vár

Kidőlt fák a Gépmadár utcai Kiserdő parkban

Anonim Járókelő

A parkban újabb fák dőltek ki. Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gépmadár utca

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    00137440 számú bejelentésükkel kapcsolatosan tájékoztatom Önöket, hogy a KŐKERT Kőbányai Non-profit Közhasznú Kft. (a továbbiakban: KŐKERT Kft.) a Gépmadár utcai kis lige
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    szétmálló beton növényládák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére