Megoldásra vár

Kiégett a lámpa

Kiégett a lámpa a bejáratnál.
Régebbi bejelentés:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/96376/kiegett-lampa

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Medgyessy Ferenc u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyenlőre nincs változás.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Tájékoztatom, hogy a mai napon a Cseresznyevirág Művészeti Óvoda Tagóvodájának (1039 Bp. Medgyessy F. u. 1.) 2. bejárati ajtaja felett található világító test meghibásodásának ügyéb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Cseresznyevirág Művészeti Óvoda Tagóvodája

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    (Az egyik kèp ahol jó)
  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Barátpatak utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sötét az árkád

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett reflektorok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szent Erzsébet tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére