Megoldott

Tűzcsap folyik

Anonim Járókelő

Budapest, II. kerület, Törökvész út 128. előtti tűzcsap kupakja lejött, sérült, és az utcára folyik a víz. 2024. 01. 27. 13,55-kor

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 128

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia János!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Elzárva.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szivárgó tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Gyíkfű utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére