Megoldásra vár

Több napja rossz futár kijelző

Anonim Járókelő

több napja rossz futár kijelző - Arany János u megállő 9-es busz 72es troli megállő

foto_ 2024-01- 26 este este

már 2024-01-24sem működött

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Arany János utca M

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás

    foto: 2024-04-16

    "A javításig szíves türelmét kérjük.

    Kérjük fenti tájékoztatásunk szíves elfogadását.

    Budapest, 2024. február 26.

    Tisztelettel:

    Budapesti Közlekedési Központ"
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0003571/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00137396

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük a megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett kijelző áramellátási hiba miatt nem működik...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    tudom, csak helyzetjelentés volt.

    Ez egy nagyon forgalmas rész, jó lenne ha gyorsan javítanák a kijelzőt, reméljük már tudnak róla.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!

    Mivel az illetékesnek 30 napos határideje van a válaszadásra, és a bejelentésedet kevesebb mint 30 napja küldtük el, jelenleg nem áll módunkban az ügyet újra elküldeni. Ha az illetékes nem vála...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "több napja rossz futár kijelző"-ról "Több napja rossz futár kijelző"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás

    2024-02-12 este
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés, 2024-02-06 eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás, csak helyzetjelentés

    2024-01-29 este
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változés, csak helyzetjelentés

    2024-01-29 este
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lejárt menetrend kint maradt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Ferenciek tere M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére