Válaszra vár

Illegális járdán parkolás

Frissítés 2024. február 9.:

II. kerületi Önkormányzat:
"a korábbi közmű építés után a járdára nem festette vissza a burkolati jelet a közműcég kivitelezője"
Bejelentő:
"A Budapest Közút szerint 2010 óta egyszer sem volt engedélyezett a járdán parkolás a helyszínen."
https://kimittud.hu/request/varsanyi_udvar_parkolasi_rendje
"A Google képei szerint 2009. májusáig visszamenőleg bizonyíthatóan nem volt itt járdán parkolás engedélyezve."
https://www.google.com/maps/@47.5089177,19.0294799,3a,40.7y,350.85h,77.94t/data=!3m7!1e1!3m5!1sv8Eeq0xr5MX7y2G7u_vSCg!2e0!5s20090501T000000!7i13312!8i6656?entry=ttu

--------

Tisztelt Illetékes!

A Varsányi udvar járdáján tilos a parkolás, mégis minden nap autók foglalják el a járdát.
Kérem, végezzenek napi szintű ellenőrzést, büntessék a szabálytalanul járdára parkolókat. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Varsányi udvar 3

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Varsányi udvar járdáján tilos a parkolás, mégis minden nap autók foglalják el a járdát. Kérem, végezzenek napi szintű ellenőrzést, büntessék a szabálytalanul járdára parkolókat. Köszönöm!"-ról "Frissítés 2024. február 9.: II. kerületi Önkormányzat: "a korábbi közmű épí...

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    A Budapest Közút szerint 2010 óta egyszer sem volt engedélyezett a járdán parkolás a helyszínen.

    https://kimittud.hu/request/varsanyi_udvar_parkolasi_rendje

    A Google képei szerint 2009. májusáig vi...
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyszínen korábban sem volt engedélyezve a járdán parkolás. Kérem, hogy ennek megfelelően a későbbiekben se legyen.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Köszönjük, hogy felhívta a figyelmünket arra, hogy a korábbi közmű építés után a járdára nem festette vissza a burkolati jelet a közműcég kivitelezője.

    A zsákutca 20 métere...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Szabálytalan parkolás, járda blokkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Kereszteződésbe parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Lövőház utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére