Megoldásra vár

Egy csonk emlékeztet a közvilágítási oszlopra

Kérem a jó állapoto helyreállítani, vagy ezt a csonkot eltávolítani.
Ez amúgy sem jó végleges megoldásnak ld: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/135307/a-lampaoszlophelyettesito-kabelcsonkvedo-is-eldolt

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Vigadó tér 8

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hibáról tudunk és folyamatban van a helyreállítás! A lámpatest és az oszlop legyártása hosszabb időt vesz igénybe,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    A ma reggeli állapot szerint a csonk megint eldőlt.
    Amúgy most így kitört állapotban jól látszik, hogy csak fölállították múltkor (ezt a hülye is meg tudja tenni) de semmi műszaki megoldás nem okozta
    ...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Egy csonk emlékeztet a közvilágítási oszlopra (talán arra)"-ról "Egy csonk emlékeztet a közvilágítási oszlopra"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére