Megoldott

eldobált gumiabroncsok a parkoló autók mellett

Hónapok óta a parkolók mellett van jónéhány hulladék gumiabroncs, melyet el kellene végre szállítani onnan valakinek, mert nem túl szép látvány...

Előre is köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Magyar u. 24

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • eltávozott/lelépett felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    szerintem ez zárható, már nincsenek ott ezek az abroncs maradványok! köszönöm!
  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • eltávozott/lelépett felhasználó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fenyőfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére