Megoldásra vár

Nem világít

Anonim Járókelő

Nem világítanak az egyik lámpaoszlop lámpái az Aldi parkolójában.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 2

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Aldi"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Köszönjük szépen észrevételét.
    Ezúton informáljuk, hogy a jelzett parkoló nem az ALDI Magyarország Élelmiszer Bt. tulajdona, így az Ön által jelzett problémát a tulajdonos rés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tudom, az egész parkoló a Mömaxhoz tartozik.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Aldi"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Barátpatak utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sötét az árkád

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett reflektorok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szent Erzsébet tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére