Megoldásra vár

Hiányzó burkolat

Tisztelt Illetékes!

A Göncz Árpád városközpont metróállomás Újpest irányú peronján egy helyen hiányzik a szemetesek burkolata. Kérem, szíveskedjenek pótolni!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Göncz Árpád városközpont

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0001815/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00136757

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztatjuk, hogy...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elégtelen számú világítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Népfürdő utca / Árpád híd (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy lift sem üzemel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Forgách utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Koszos ablakok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád városközpont M (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére