Megoldásra vár

kereszteződésben parkolás

A Háros utca - Nagytétényi út sarkán lévő ATM miatt rendszeresen parkolnak a képen látható vagy hasonló módon. Ez beláthatatlanná teszi a zebrát és a bicikliutat is és szélesebb járművel meg lehet várni amíg a delikvens végez a pénzkivéttel.
Ha nem ennyire direktbe áll be épp a lusta állampolgár, akkor a járdán a pirossal jelölt részen áll meg leginkább, ezért is repedt szét a járda burkolata. A közmű akna még bírja, de ki tudja meddig?
Pár parkolásgátló oszlop megoldaná a dolgot. Sajnos itt olyan gyakori a dolog, hogy rendészeti kérdéssel nem oldható meg. Viszont balesetveszélyes és ha beszakad a közmű akna, annak a javításának is lesz ára.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Nagytétényi út 116

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő járdaszakaszon a telekommunikációs aknák és a járdaburkolat védelme érdekében parkolást gátló oszlopok telepítését és a járdaburkolat kijavítását előrelát
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére